Kola Lyže Výtoň

Příběh o nás

Jak již z názvu naší firmy vyplývá, zabýváme se především prodejemservisembazarem případně výpůjčkou zboží pro cyklisty a lyžaře. Též nabízíme na prodej v zimní sezoně lední brusle a v letní sezoně in-line brusle.
Naše prodejna se servisem a půjčovnou je vám k dispozici celoročně na adrese Vyšehradská 413/7, Praha 2 a to již s tradicí od roku 1996. Jsme na dohled cyklostezce, která protíná Prahu po tzv. Náplavce a to přímo pod starobylým královským hradem Vyšehrad a u překrásného železničního mostu na Výtoni ( po kterém mimochodem vede též značená cyklostezka ), který spojuje oba břehy naší metropole. Specializujeme se na značky českých výrobců jízdních kol a koloběžek, např.CTM, 4EVER, Apache-Bike, Core a dalších. V naší nabídce jsou zastoupeny též doplňky světových značek, za mnohé např. Shimano, Sram, Kool stop, Park tool, SR Suntour atd.

Též vám můžeme nabídnout prodej elektrokol zn. Apache a německé značky Bulls. Velmi se soustředíme na servis, který vychází z našich letitých zkušeností, různých školení a hlavně z toho, že sami jsme cyklisté a baví nás to!!!
V zimním čase se zabýváme prodejem lyží, běžek, SNB, hůlek…., prostě vším co vás napadne ve spojitosti s radovánkami na sněhu či na ledu. Opět, jak je naším zvykem se věnujeme servisu vašeho zimního vybavení viz. strana servis. Jako jedni z mála v centru Prahy též brousíme brusle.

MIREK BEJČEK

Majitel obchodu

Osobní přístup.

Nakupte u nás kompletní vybavení na zimo od profesionálů! Rádi vám poradíme s výběrem.

Spokojenost

Naši zákaznící se k nám rádi vracejí. A to je pro nás to nejdůležitější!

Lokální

Lokální

Podporujeme lokální výrobce kol a lyží. Většína našeho zboží pochází z ČR a my jsme na to hrdí.

Tradiční

Tradiční

Tradice naší firmy sahá do roku 1996, kdy jsme na stejném místě otevřeli tuto prodejnu. A za tu dobu jsme nasbírali nespočetně zkušeností, které vám chceme předat.

Prátelský

Prátelský

U nás se můžete těšit na přátelský profesionální kolektiv, který se těší až bude moct vyhovět každému vašemu přání.

NÁŠ TÝM