Oops...
No slides found, please add some slides

It’s true when we say plants make people happy. We hope you’ll make any one of these plants an addition to your fresh home

Best Quality Products

Best Quality Products

Each plant comes with simple care instructions, a money back guarantee, and direct access to our plant experts to answer questions.

Who are we ?

Who are we ?

We are only beginning to understand the impact indoor air quality has on our mental health and work performance.

What is houseplant ?

What is houseplant ?

There is no such thing as a green thumb. Plants take practice – just like anything else. The good new is – We’re here to help.

Deal of the day

FEATURED PACKAGE

Tree in the bottle

It’s true when we say plants make people happy. We hope you’ll make any one of these plants an addition to your home

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Only
$20.00

Our Product

 1,890.00

Pánské MTB cyklistické tretry Axon Chain jsou ideální na vaše vyjížďky. Mají zpevněnou odlehčenou dvouvrstvou podrážku a vyztuženou špičku. Díky tomu jsou velmi odolné. Pánské MTB cyklistické tretry Chain od firmy Axon mají zpevněnou dvouvrstvou podrážku, takže jsou skutečně odolné. Spolehlivě ochrání vaši nohu. Mezi jejich další kvality patří zpevněná pata a vyztužená špička a zapínání na 2 stahovací přezky se suchým zipem. Pohodlí nohy je zajištěno odvětráním, které doplňuje prodyšná nylonová tkanina. Disponují vyjímatelnou vložkou a stylovou matnou úpravou.

 1,590.00

Cyklistické tretry Drover od značky Axon jsou určeny na všechny cyklistické výšlapy především pro těžší trek. Boty mají zpevněnou podrážku. Cyklistické tretry Drover od výrobce Axon snadno zapnete pomocí suchého pásku a stahovatelným tkaničkám. Boty mají odvětrávání a vyjímatelnou vložku pro vaše větší pohodlí. Zpevněná pata a výztuha špičky poslouží pro lepší stabilitu nohy. Hlavní výhody bot Axon Drover: zapínání na suchý pásek zpevněná podrážka vyztužená špička hrubý vzor zpevněná pata Jak vybrat správnou velikost obuvi

single-image-02

The Best Selling

Collection of cactus

Our goal is to make the experience of being a plant parent as wonderful as plants themselves. Because we believe plants make people happy.

$20/set

We love our clients

Subscribe to our Newsletter

From our blogs

FREE SHIPPING

EVERY DAY, EVERY ORDER

All order over $100

24/7 DEDICATED SUPPORT

032 4534 54666

MONEY BACK

If the item didn’t suit you